Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani jó korrektor...

Tudnátok ajánlani jó korrektorokat megfizethető árban?

Figyelt kérdés

Több helyen láttam már "Kardashian" féle sminket és érdeklődni szeretnék, hogy ti a szem alá, illetve az arc egyes részeire milyen korrektort használtok? Maximum 3-4000 Ft. értékben.

Próbálta már valaki közületek ezt a sminkelési módszert? Szépen ellehet dolgozni az arcon?



2016. jún. 1. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
4000 ft alatt rengeteg jó korrektor van, pl Catrice camouflage, Nyx HD photogenic, Astor perfect stay - nekem ezek mind beváltak highlight-hoz, illetve szem alá. A Catrice 1000 körül van, a másik kettő 2000 valamennyi. Ha van beauty blendered, azzal gyönyörűen el lehet dolgozni, esetleg ha nincs az ujjaddal, bár azzal már körülményesebb. És mindenképp tegyél fölé púdert
2016. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értettem! :D Köszi szépen! :)
2016. jún. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!