Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás, töredezés ellen...

Hajhullás, töredezés ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom hogy már van 1001 ilyen kérdés és már a legtöbbet átlapoztam dee nem sok konkrét válaszra jutottam

ezért irok még1-et hátha most jön valami "élet mentő" válasz


szóval mindig is rendkívűl vékony kevés és törékeny hajam volt most meg valamiért elkezdett hullani ( kb fél éve kezdődött) eszméletlenül

próbáltam már sok mindetn ricinus olaj, külömböző samponok ,stb de semmi nem vált be egyre jobban kétségbe vagyok esve leginkább most a hajhullásra keresek megoldást de a többit is szeretném enyhíteni

Sosem festettem, szárítottam hajszárítóval, vasaltam a hajam mindig figyelek rá nehogy bármi + kárt tegyek benne

ezrnkívűl nincs sok pénzem hiszen diák vagyok jelenleg ritkán tudok dolgozni de most hozzá jutok egy kis plusz pénzhez kb 5-6 ezer ft


kérlek segítsetek


19 L



2016. jún. 1. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem hasznalt a hullasra semmi akkor ideje elmenni a borgyogyaszhoz. O majd elkuld vizsgalatokra. Lehet hormon problema miatt, góc miatt, vagy allergia. Sok tenyezo lehet.

Nekem is hullik. De nekem a festektol.

2016. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2016. jún. 1. 20:03
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Amik nekem beváltak:

Bánfi hajszesz

Élesztős pakolás (1 kocka élesztőt szétmorzsolsz, elkevered vízzel vagy tojással, száraz, vagy törülközőszáraz hajon hagyod kb. 20-30 percig, hetente egyszer-kétszer megismétled)

Almaecetes öblítés

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Természetesen csodát nem kell várni, de nekem rengeteget segítettek, kihozták a szörnyű hajamból a maximumot.

Higgy benne, és sikerül. Kitartást! :)

2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!