Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bnőm nagyon izzad, mit...

A bnőm nagyon izzad, mit tehetne ellene?

Figyelt kérdés
szal már dupla papírzsepit rak a hóna alá de nem hatásos :( nagyon cikinek érzi...mit tehetne ellene????segítsetek kérlek!!!
2008. szept. 25. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt a probléma, én már a műtétet fontolgattam... Aztán találtam vmi remek szert! A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica a neve, kevesebb, mint 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára öntsön belőle egy pici mennyiséget, s kenje be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölte). Lehet, hogy az elején viszketni fog tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használjon! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazza! Nekem pár hónap után teljesen megszűnt az izzadásom, szóval csak ajánlani tudom ezt a szert!
2008. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt használom és tényleg elmúlt töle, de viszont nekem baromira viszket tőle a bőröm ahol bekenem, meg csíp...DE az izzadás elmúlt:D...
2008. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!