Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16/L. Ki szeretném próbálni a...

16/L. Ki szeretném próbálni a szolit. Csak egyszer megyek el nemsokára. Mennyi idő kell egy alaklommal a szé barnuláshoz? És ez kopik vagy a nap visszabarnítja rögtön? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Valaki privibe is leírhatja a szoli működését:)
2016. jún. 3. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

1 alkalom nem eleg a barnulashoz. En is 16 eves vagyok eddig 3x boltam most latszik mar rajtam rendesen.

Valmennyi egy utan latszani fog, de nem leszel tokeletesen barna😕

2016. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy hónapig nem árt járni hozzá, eleinte hetente kétszer, aztán már elég hetente egyszer is.
2016. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy hanyszor es mennyi idot az CSAKIS attol fugg, hogy milyen tipusu agy van azon a helyen ahova te jarni fogsz


en bejartam a vilagot es szinte mindenhol szoliztam es volt olyan ahova 2hetente egyszer mentem, 30 percen keresztul (mindig bealudtam) es 2 alkalom utan remek jo szinem lett, de hamar lekopott


volt olyan ahol heti 2x 10percet, kellett 3 het mire meglatszodott, de nagyon tartos maradt es mikor elertem a megfelelo szint csak heti 1x mentem vissza 12 percekre, szintentartas vegett


a szoliban dolgozo holgyike nagyon szivesen elmagyaraz mindent, megmutatja hogyan kell.


A legutobbi hely ahova jartam 3 kulonbozo agyuk volt, kulonbozo intenzitassal barnitottak (persze arban is kulonboztek) de minden honapban egyszer kaptam egy ingyenes kupont, amivel a dragabbik agyat kiprobalhattam, amitol szinte azonnal barnabb lettem mint attol az agytol amit a honap tobbi napjan hasznaltam, viszont nagyon kenyelmetlen volt es utana furcsan budos lett a borom


szoval elmesz, mosolyogsz, megkerdezed, es mindent meg fogsz tudni ;)

2016. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom semmit nem ér. A több meg marhára tönkreteszi a bőröd. Semmi értelme. A fehér egészséges bőr még mindig sokkal szebb.
2016. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!