Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ezekre gyors megoldás?

Van ezekre gyors megoldás?

Figyelt kérdés

Holnap év végi vizsgám lesz, szerintem a stressztől jöttek ki, na meg össze-vissza ettem a napokban, viszont 3 nap múlva randim lesz és nem szeretnék 100 liter alapozót magamra kenni. Van valami gyors megoldás, házi praktika?

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 8. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap? A pattanásokat elmulasztani több hét, van akinél több hónap... De ez egyáltalán nem vészes, épp csak egy kis korrektor kell rájuk és kész.
2016. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hosszabbtávú megoldás?
2016. jún. 8. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadek,napfeny/szoli,ejjelre kiprobalhatod a neogranormont,az hamosit,leszaritja oket.De ha nem ilyen vagy akkor ezt most csak a sok stressz okozza.
2016. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, de akkor elvileg magától elmúlik, ha a stressz is?
2016. jún. 8. 22:01
 5/5 anonim válasza:

Nekem is hasonló volt a problémám, ugyan ilyen volt a mellkasom, s az egész hátam is. Én a Sudokremot használtam, 3 éjszakára bekentem, és nem mondom hogy teljesen elmúlt, de alig látszódott. Valamint a napozástól, és a szolitól nekem nem is jöttek elő. + napi 3,5 liter viz.

Probáld csak ki, max.2 hét és olyan leszel, mint a kisbabák! ;)

2016. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!