Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szivacsos hajformázó (rossmann...

Szivacsos hajformázó (rossmann) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi hajcsavarója van valaknek? Mennyire lesz tőle hullámos/göndör a haj?



2016. jún. 18. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, szálkás lett tőle a hajam, rendezetlen, szabálytalan és ki is dobta max 1 óra alatt. Plusz kényelmetlen volt.

2x futottam neki (tesóm vett, kölcsön kértem) és egész éjszakára rajta volt, frissen mosott hajba tettem először. Reggel kiszedtem és már akkor láttam hogy rendezetlen lesz, törte, kifésültem nagyfogú fésűvel és semmi nem lett belőle, mintha összefogtam volna lófarokba és ugye ott megtörik és látszik, na annyi volt.

Másodszorra száraz hajba ment, ami előtte haboztam be, reggel kivettem, ekkor láttam hogy nagyon széttörte a végeket, szálkás, kiszedtem, 1óra alatt kilógta magát és nem hullámos-nem egyenes közötti átmenet.

Maradok a hajsütővasnál, egy minőségi darab és egy hővédő pl kallos és még a fodrász is csodálkozik hogy nem törik a vége egyáltalán fél évente elég vágni belőle.

2016. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem bejött, nagyon szép hullámos lesz tőle :)
2016. jún. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!