Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok. Már 3...

13 éves lány vagyok. Már 3 éve nagyon zsíros a hajam is és az arcom is. Minden másnap hajat kell mosnom. Mitől ennyire zsíros a hajam? Forduljak dokihoz?

Figyelt kérdés
2 napnál tovább nem bírom.Szörnyen néz már ki.Nyáron próbáltam hogy nem mostam hajat de csak 5 napig ment mert viszketett vakartam és utána kisebesedett.Próbáltam már a szárazsampont is de nekem az sem vált be.Orvoshoz kéne fordulnom?Mi lehet a baj?
2008. szept. 27. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az étkezéseden kellene változtatnod. Ne igyál cukros üdítőket, kevesebb csokit egyél, chipset ne, meg a gyorskaját is hanyagold. Ezek segíthetnek, és még egészségesebb is leszel úgy általánosságban. (Bár ha nem eszel sok ilyet, akkor bocsi, ha nem volt építő a válaszom.)

Amúgy meg tini vagy. Ilyenkor normális, hogy a hormonok túlműködése, vagy változása következtében jobban zsírosodik a hajad, vagy hasonlók. Ez valószínűleg nem marad így felnőttkorodban.

2008. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen...ezt már sokan javasolták (étkezést) Próbálok rajta változtatni.Tehát akkor ne parázzak ne menjek ezzel dokihoz?Köszönöm a választ :)
2008. szept. 27. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden másnap hajat mosni? :O Az elég sok nem? Mivel mosol hajat? Szerintem próbáld ki a fodrászsampont vagy a wu2-t és próbáld ki hogy egy hétig nem mosol hajat, és hordasz kendőt vagy pántot a fejeden,összefogott haj vagy valami, és előtte meg utána is ezekkel mosol hajat és várom a fejleményt :)

és ne aggódj az miatt,hogy jaj mit fognak gondolni, aki szeret megérti, hogy Nálad ez egy próbálkozás a saját érdekedben ;) / Megnyugtatlak, biztos nem lesz se büdi, se ocsmány a hajad, inkább szerintem az a túl fura, hogy rákensz valami kémiai cuccot a hajadra és utána fhú de csillog fhú de szép lesz :S / Sok sikert, szia!

2008. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
Ha gyorsan zsirosodik a hajad az nem baj.Ne mosd meg minden nap.Ha valakinek zsiros a haja az csak jo mert rugalmasabb lesz...Ez csak azert van mert most változol és most vannak hormon zavaraid...Ezt másban is észre fogod venni...jah az arcodra se használj semmit mert attol pattanásos leszel...Nyugi el fog mulni ha átmész ezen az idöszakon...üdw
2008. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Pont a mindennapos hajmosástól zsirosodik a hajad. Anyukám azt mondja hogy heti egy alkalom a legegészségesebb de ezt én se tartom be. Igen viszket mert megszokta hogy minden nap uj védőréteget kell képeznie. Nem tudom hogy használsz e az arcodra tonikot és más kozmetikumokat de én ugy hallottam hogy minél több félét használsz annál rosszabb. Használj egy félét+ a tonik de az is minden másnap mert a bőröd a sok alkoholtol "berug" vagy nem tudom de nem jo neki. Remélem segítettem.
2008. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!