Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan otthoni praktikát...

Tudtok olyan otthoni praktikát mondani amit festett hajra használhatok, hogy kopjon a szine?

Figyelt kérdés

Barna hajfestéket vettem , de túl sötét lett. Nem szeretném alkalmazni a C vitamin port, mert barátnőmnek tönkretette a haját, nem akarok ugy járni.

Olvastam, hogy ha citromos vizzel bekenem a hajam és kifekszem a napra akkor világosít rajta. Volt aki ezt kipróbálta? Azt mondták a méz + citrom is jó világosító.

Emellett hallottam hogy szódabikarbónával is lehet hajat világosítani.

Nektek mi jött be? Mit tudtok tanácsolni?

(Nem akarom kiszőkíteni a hajamat fodrásznál!)



2016. júl. 5. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamilla tea fozettel, vagy sorrel is megprobalhatod.
2016. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A frissen festett haj pár mosás alatt fakul. Mosd meg egymás után sokszor, dörzsöld finoman, nekem minden festék kopik egy kicsit idővel.
2016. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én csodaszereim:


facsart citromlé+víz 10 perc áztatás

utána:

ecet+víz 15 perc áztatás

végül:

head and shoulders+C vitamin POR!!! 1 óráig legyen a hajadon! oszlasd el!

Ezt csináld meg több napon keresztül! :)

2016. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!