Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás után piros pöttyös a...

Epilálás után piros pöttyös a lábam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Világos színű a bőröm, de az epilálás mellett döntöttem, mert borotválás után, is csúnya piros pöttyös a lábam, ráadásul csak 1 napot bírok ki szőrtelenül, másnapra már kinő.
2016. júl. 7. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Normalis, egy bizonyos fokig es el is mulik kb par ora alatt. De lehet neked tul erzekeny a borod.
2016. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután epiláltam, és még mindig piros pöttyös vagyok. De mint írtam borotválás is ilyen vagyok, csak akkor még hamarabb vissza is nő a szőr. Ugye nem kell emiatt lemondanom az epilálásról?
2016. júl. 7. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is olyan. NAgyon erős,vastagszálú a szőröm. Ha borotválom csupa fekete pont,ha epilálom piros löttyös és minden szőrszálnak látszik a helye,mint ha egy lyuk lenne ott.
2016. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én most epiláltam először, úgy hogy eddig borotváltam. De attól még szerintetek epilálhatok?
2016. júl. 7. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne? Lehet,hogy később jobban megszokja a bőröd.
2016. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden epilálás után így néz ki.Aloe krém vagy gél és előbb múlik.
2016. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!