Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begyulladnak mindig a szőrtüsz...

Begyulladnak mindig a szőrtüszőim epilálás után tiszta piros pöttyös a lábam. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar és csúnya! Sajnos elég erős szőrzetű vagyom emiatt nem akarom borotválni de ez így meg csúnya. Valaki valami tanácsot vagy ötletet tapasztalatot mondana?

2016. júl. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
en mindig ugy csinaltam, hogy epillalas elott megfurodtem, hogy puha legyen a borom, jol megdorzsoltem torolkozovel a szoros teruletet, mielott nekikezdtem. amikor vegeztem, akkor pl lemostam a labam es dorzsi kefevel meg vmi testradirral probaltam megakadalyozni, hogy kipattogjak. nekem mukodott. furdes utan testapoloval vekonyan atkenheted a teruletet. ja! es idonkent nem art az epillator fejet is takaritani!!
2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kifogom próbálni
2016. júl. 8. 19:58
 3/4 anonim válasza:
2016. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell bőrfertőtlenítővel és nem fordul elő.
2016. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!