Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikák vannak...

Milyen házi praktikák vannak durván korpás fejbőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az elmúlt 2hónapban szenvedek a korpàtól,ha dgyeltalàn az :-(

Levan rakódva a fejbőrömre,jó szàraz ès pikkejekben jön fel.

Nem piros.

Iszonyatosan korpàs.

Mintha meghintettek volna egy marèk lisztel.

Vettem rà speckó sampont 6e ft èrt de semmit nem èr :-(

Gondoltam hàtha van rà valami jó praktika hàzilag.

Kèrlek segítsetek mert nemtudom emiatt e de nagyon hullik a hajam.

A hajhullàssal volt màr gondom.

Sajnos a 30% àt elvesztettem a fejem tetejèn ès sajnos nem nőtt vissza mert a hajhagyma is kihullott :-(

Most ugyan ott hullik fèlek nemsokàig tudom takarni :-(


Hètfőn megyek bőrgyógyra de attól tartok sz@rt se èrek vele ,màr bocsànat de tènyleg nemtudnak semmit :-(



2016. júl. 13. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A korpásodást sokszor a demodex szőrtüsző atkák okozzák, elterjedtségüket általában a népesség 80%-ának érintettségére teszik, de nem mindenkinél okoznak durva tüneteket. A ként és/vagy szelént tartalmazó tartalmazó samponok (Szulfokol, Selsun, detergens sulfuratum stb.) hatása is azon alapul, hogy a kén vagy szelén beépül az állatkák kitinjébe és azt károsítva pusztítja az atkákat. Teljes siker feltehetően nem érhető el. Én alkoholos vattával törlöm át az érintett részeket, ami a viszketést megszünteti azonnal, de hatása legfeljebb egy hétig tart, utána viszont megismételhető.
2016. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Házi praktika nincs, megfelelő vizsgálattal megállapítható mi ez és mi kell rá. Magán bőrdoki lenne a legjobb választás. A hajhagyma meg mindig kijön a hajjal, ettől még nőhet új hajszál helyette, a bőrben van ami termeli.
2016. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!