Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Életemben először szedtem a...

Életemben először szedtem a szemöldökömből, de csak alulról és nagyon elrontottam, most nagyon fent van a szemöldököm a szememhez képest (leg. én így látom), lehet ezen javítani? 18/f

Figyelt kérdés

Teljesen bozontos volt a szemöldököm, gondoltam megcsinálom, de eléggé elrontottam.

Érdemes most kozmetikushoz mennem vagy megvárjam míg benő, ha egyáltalán betud nőni?


2016. júl. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszanő hamar. Mást nem lehet tenni, max visszarajzolni lehet, de az nem javítana a helyzeteden szerintem...
2016. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Visszano 1-2 hét alatt, de ha legkozelebb csinalod, jegyezd meg, h alulrol semmikeppen ne szedd magad, mert csak egy kozmetikus tudja az eredeti ívhez igazodoan kiszedni ott. Felulrol szedjel csak es ott is kovesd az eredeti ivet a szemoldokodnek. Plusz a surusegebol ugy faraghatsz le, hogy egy fesuvel felfesulod a szalakat, es amik tullognak a termeszetes iven, azokat lenyisszantod
2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Palmikaaa válasza:
Visszanő hamar! Egyébként magadnak nem ajánlatos, inkább kozmetikus.. vagy ha van olyan csaj ismerősöd aki ért hozzá... De legalább megpróbáltad :)
2016. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!