Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból hogyan...

Sötétbarna hajból hogyan lehet világos barna, sötét szőke?

Figyelt kérdés
A balea "more Blond" szőkítő sampon,balzsam világosítaná vagy vörös lenne? Házi praktikákat is mindenképp kiszeretnék majd próbálni elsőnek a citromosat,majd a kamilla teásat. Szerintetek mit vegyek , festéket semmikép nem szeretnék. Köszönöm előre mindenkinek:)

2016. júl. 20. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Festék nélkül sehogy. A kamilla meg a citrom is max sötétszőke hajon világosít egy kicsit.
2016. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiállsz a napra és várod hogy a nap kiszőkitse
2016. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte le kellene szívni a hajad utána befesteni. Ez a kamilla tea, citrom meg balzsam akarmik sötetszőke, esetleg világosbarna hajon működnek csak.
2016. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sötétbarnából csak szőkítéssel lesz világosabb, sehogy máshogy.
2016. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hétvégén festettem be a hajam és sötétbarnából világos barna lett. Garnier Color Sensation S10 Platinum Blonde <-- ezt használtam es nagyon jo, nem roncsolta a hajam es tökéletes a színe. Imadom, úgyhogy ezt ajanlani tudom.
2016. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!