Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotvalom a labam es masnapra...

Borotvalom a labam es masnapra mar szur 2nap mulva mar latszik mit ajanlanatok a gyantat vagy az epillatort es mien fajtat? Inkabb a gyanta efdekelne es hogy hogyan erdemes hasznalni honajra nagyon fajdalmas e vagy intim teruleten lehet e hasznalni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha borotva után másnap már szúr akkor gyorsan nő a szőröd, semmi értelme gyantázni, az kb 4-5 napig tartana, de utána hetekig szőrösen kell járni ahhoz hogy újra gyantázni lehessen. Hülyeség. Esetleg epilátor lehet a megoldás, ha bírja a bőröd egyáltalán. Nekem nem bírta, így marad a borotva.
2016. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre borotválom a lábaimat. Nekem az jött be hogy minden borotválkozás előtt luffa szivaccsal ledorzsölöm a lábaimat és utána borotválom. Luffa szivacsot a dmben tudsz venni kb. 800 Ft, ja és 3-4 Naponta szoktam lábat borotválni.
2016. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!