Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány mg kollagén és hialuronsa...

Hány mg kollagén és hialuronsavra van szükség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hány mg kollagén és hilauronsav bevitel ajánlott egy nap, ha feszesíteni szeretném bőrömet?

Nten böngészgettem, találtam egy-két szimpatikusat is(magyar oldal), viszont itt 20 mg hialuronsavnál és 200g kollagén tartalommal bíró tabikat találtam. Ellentétben külföldi oldalon találtam pár, 600 mg kollagén és 100 mg hialuronsav tartalommal rendelkező tablettát.

Nem tudom sajnos, hogy hány mg kéne ahhoz ezekből a termékekből, hogy meginduljon látványos változás a fiatal, ámbár meghurcolt, püffedt (?), kicsit szemhéj megereszkedett arcbőrön.



2016. júl. 25. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!