Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítésnél...

Keratinos hajegyenesítésnél megégett a fejbőröm, most mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap brazil keratinos tartós hajegyenesítést csináltam. A hajammal elégedett vagyok, viszont a forró vasaló egy két helyen megégette a fejbőröm. Szerintem túl közel tették a hajam tövéhez és 1-2 helyen váladékozó sebek lettek. Ez a váladék összeáll és kemény gennyes darabkák vannak a fejbőrömön. Most már rájöttem jobb ezeket nem piszkálni, mert úgy lassabban fog gyógyulni. Fájni nem fáj, de eléggé zavar. Járt már valaki így? Tudok esetleg valamit csinálni, hogy gyorsabban gyógyuljon?

2016. júl. 29. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fodrászodhoz és panaszold el a problémád! Egy jó fodrásznál nem fordulhat ilyen elő! A minimum, hogy ad sebgyógyításra való tippeket és ezt ki is fizeti Neked!
2016. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!