Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fiatal vagyok de nem...

Ha fiatal vagyok de nem festem az őszülő hajam igénytelennek látnak?

Figyelt kérdés
Korán őszülni kezdtem, még 20 alatt. Mostanra elég sok ősz hajszálam van, lassan 30 leszek. Festettem egy időben, mostmár nem. Csináltam pár fehér tincset hogy ne legyen olyan feltűnő, és nekem tetszik igy ahogy van. Az érdekel, hogy ez miatt igénytelennek tarthatnak-e vagy sem, ti annak tartanátok?
2016. júl. 30. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igenytelen legyen tiszta es kesz
2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nő vagy?

Tesóm most 18 éves és egy éve kezdett el őszülni, de szerencsére még alig látszik neki.

Anyukámat sehogyan sem tudom rábeszélni a hajfestésre, szerintem fiatalítana rajta jó néhány évet és szebb lenne, de nem akarja és hát az ő döntése. Ahogyan ez is a te döntésed. Amikor már teljesen ősz leszel, akkor azért jó lenne, mert nagyon sokat fog öregíteni rajtad. Úgy vettem ki, hogy szőke lehet alapból a hajad, na így nem feltünő annyira.

Én mindenképp festeném, ha ennyire fiatal lennék, akkor főleg és mert fekete hajam van.

2016. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, barna hajam van, ami mindig tiszta, a zsiros hajat nem szeretem. Ha befestem akkor sokkal gyorsabban fog rongálódni is (tapasztalat), igy ezt a megoldást találtam ki, pár fehér tincs és a többi máris nem feltűnő.
2016. aug. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!