Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? MITESZEREK. Már...

Mit tegyek? MITESZEREK. Már minden krémet, radírt, tonikot kipróbáltam, de így is csúnya, mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés
Az orrom tele van apró kis fekete miteszerekkel nagyon sok van rajta. Távolból nem lehet látni de közelről igen! Nincs arra pénzem ,hogy havonta 3ezerért a kozmetikushoz járjak valami otthoni hasznos tanács kellene. Már az Avonból és az Oriflame-ből szinte mindent megrendeltem egyesével.Egyik sem hat ,persze ha megtisztítom az arcom utánna fél óráig jó de ugyan úgy vissza jön utánna. Már vettem komedó nyomót is hozzá de nem jó. Valami otthoni praktikát nem tudtok ajánlani? Vagy valami miteszer tapasz DM-ben Rossmanban akinek bevált?Minden házipraktikát kipróbálok csak olyan írjon akinrk be is vált .

2016. aug. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

3 ezer havonta nem sok, máris mennyit kidobtál feleslegben az ablakon.


Normálisan tisztítod az arcod, hidratálod? Reggel, este?

2016. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú azok a kis dm-es rossmann-os tapaszok nem jók, nem is ragadnak.

Én olyat csináltam a múltkor hogy 2-3 teáskanál tejet, és 2 teáskanál háztartási zselatinport összekevertem, 10 mp-re mikróba, utána megint összekeverni, felvinni az arcra mint egy pakolást, a kritikus helyekre, 10-15 perc alatt megköt, és úgy jön le vele a sok kis mitesszer, mint a szőr a gyantával:D el sem hittem milyen hatásos. ennél pontosabb receptet keress a neten

2016. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ebay-en lehet venni azt a fekete maszkot, elég jó a célra. olcsó is.

De ugyanolyan jó ha gőzölés után kinyomkodod... rendszeresen kell csinálni. Vacak termékektől meg csak rosszabb lesz a bőröd, Avon féléket ne kenj magadra.

2016. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát igen már sok pénzt kidobtam felesleges dolgokra, de az osztálytársamnak 2-3hetente kell vissza járni a kozmetikushoz (szintén miteszer)3ezer forint alkalmanként tényleg nagyon szépen megcsinálja neki még folt sem marad utánna de azért 1 hónapban 2 szer vissza mennni kicsit túlzásnak tartom a részéről,de mindenképp elmegyek jövő héten egyszer kipróbálom.Rendszeresen tisztítom az arcom reggel,délben,este és van amikor napközben a meleg miatt

Második válaszoló: köszi ezt mindenképpen kipróbálom utánna néztem és nagyon sokaknak bevált csak azt mondják nagyon nagyon büdös de ez legyen a legkevesebb.

Harmadik válaszoló: Megfogadom a tanácsod és hagyom ezeket a félórás vacak avon,oriflame cuccokat.

Ha minden kötél szakad aklor elmegyek bőrgyógyászhoz kikérem a véleményét.

Köszönöm mindenkinek a választ !!!

2016. aug. 6. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!