Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, melyik a legjobb...

Lányok, melyik a legjobb izzadasgatlo?

Figyelt kérdés
Csomót kiprobaltam,de semmi nem jó, nagyon budoset izzadok. Nektek melyik vamt be? Hol veszitek, mennyiért? Golyós érdekelne leginkabb

2016. aug. 11. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Dove vált be, az Original.

600 körül van akcióban.

De ezt sajna ki kell tapasztalni, nem biztos, h az a jó neked is, mint másnak.

De ha mindegyik dezodor rossz, és nagyon büdöset izzadsz, akkor lehet el kellene menni bőrgyógyászhoz.

2016. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probaltam mar termeszeteset(10 perc után leizzadtam), nivea black&white öt(semmit se használ) szódabikarbónát(csíp és semmit nen ér.) egyszer próbáltam Dm saját markasat, az jó volt, csak spray, és az annyira nem jön be, bár teny,hogy hasznalt
2016. aug. 11. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak egészségügyi problémáid? Ha nem tudsz róla, lehet nem árthat egy kivizsgálás. Pl. egyik rokonomnak a pajzsmirigyével van gond, nála ez okozta. Vagy, ami még szembetűnőbb az a túlsúly (kapcsolatban állhat az előzővel). Természetesen fontos a rendszeres tisztálkodás, borotválkozás is (akár naponta többször is, nyáron különösen). Nekem nem olyan durva, de adódott már pár kellemetlen helyzetem belőle... Inkább nem veszek föl háromnegyedes ujjúnál rövidebb felsőt. Jelenleg a Naturland Solutio antisudorica FoNo VII. nevezetű szert és a Rexona Motionsense Invisible Black & White dezodort használom (sose stiftet, az nem vált be). Az előbbit már nem emlékszem, az utóbbit pár száz forintért vettem áruházban. Csodát nem tesz, de legalább segít.
2016. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos (13/42 kg :/) de nem tudom. Köszi a valaszt
2016. aug. 11. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Idros
2016. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Nive Drycomfort plus vált be.Nem drága Müllerben szoktam venni 500-600 Ft. körül.
2016. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!