Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos hajnövesztő/haj...

Milyen hatásos hajnövesztő/hajápoló szerek vannak? Mindegy, hogy házi jellegű-mint pl a ricinus olaj-vagy bogyó-mint pl a hairburst.

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy házi jellegű-mint pl a ricinus olaj-vagy bogyó-mint pl a hairburst...

Sulikezdésre szeretném kicsit megnöveszteni a hajam(úgy 2-2,5 centivel(ha lehetséges:/), és mint írtam, hallottam a ricinusolajról, meg a hairburstról, de ezeken kívül a tojássárgájáról, az avokádóról, a vöröshagymaléről, meg egy csomó dologról.

Van valaki aki kipróbálta valamelyiket és bevált neki?? (ha valamilyen módszer mint pl a fejmasszírozás, arra is nyitott vagyok:))



2016. aug. 11. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem koffeines sampon valt be, amit igazabol hajhullasra vettem, de miota ezzel mosom a hajam, a babahajaim igencsak megnottek! :D [link] <-- ahogy latod eleg kedvezo aru, de sajnos elegge elkapkodjak hajnovesztes celjabol. (Legfontosabb a sok-sok viz!)
2016. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tojássárgája+fehérje, citrom, sör, kókuszolaj, csalánfőzet, diófalevél főzet, és ezek tetszőleges arányú keveréke. Gyorsabban nő tőle a hajad, de azért 2-2,5 cm-t nem biztos, hogy nőni fog a suliig. Kell egy kis idő, amíg a hajad rááll ezekre a pakolásokra. Egy éve kizárólag csak ilyeneket kenek a hajamra, nem vasalom, nem használok sampont, és most nő havonta 2 cm-t.

Kicsit drága, de hatásos még a henna, és amla por. Ezeken kívül elvileg a tormalé is hajnövesztő, de ezt nem próbáltam.

2016. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tojáshéja, kukoricadara, szódabikbakbróna,bubisvíz bubi nélkül, mérges szömörce, ananászfa törzse, kenyérfa termése, kókuszdió levele és egy kis éticsiga nyálkája csodákra képes!:)
2016. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, annyi hülyeséget olvasni már itt, lassan már a szart is a hajatokra kenitek ha azt olvassátok a neten hogy az hajat növeszt... pedig nem fog, semmi sem. Mert nincs hajnövesztő szer, ez a genetikán múlik és a hajnövekedés fázisain, kenheted te a hajad bármivel, gyorsabban nem fog nőni. Egészséges étkezés, ne károsítsd a hajad semmivel és akkor nő maxon, ami kb 1,5-2 centi havonta.
2016. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Naponta 4-5 percet maszírozd a fejbőrödet. Ez elősegíti a vérkeringést és heti 1-2 centit nőhet a haj. De nem mindenkinek válik be.
2016. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, sírok a röhögéstől, köszönöm harmadik válaszoló :D

köszönöm a többi választ is azért

4. válaszolónak:én is tudom, hogy hülyeség de azért hátha xD hiszek a csodákban :)

2016. aug. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!