Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét lett a hajam, mit...

Túl sötét lett a hajam, mit lehet tenni? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 napja festettem be a hajamat (normál barna,világosbarnás-szőkés tincsek) sötétbarna hajfestékkel de az egész hajam olyan erős sötét (szinte fekete) színű lett, hogy egyszerűen utálom.


Ha vennék 1 világosbarna hajfestéket és befesteném újra az egész hajamat világosabb lenne néhány árnyalattal vagy teljesen esélytelen, hogy ezen a sötét színen valami meglátszódjon ...? :/


Ilyesmi lett: [link]


De ilyet szeretnék/tem volna: [link]



2016. aug. 21. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind2 képen ugyanaz van
2016. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ilyet szeretnék: [link] *
2016. aug. 21. 00:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi^^
2016. aug. 21. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Világos szőkével fesd be,akkor halványodik,és várj legalább 1-2 hetet!
2016. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy világosszőkével nem nagyon akarom mert az az egyik olyan szín ami eléggé roncsolja a hajat...viszont a világos barna nem annyira azért érdeklődök, hogy ha befesteném világos barnával megkapnám-e azt a színt amit linkeltem feljebb.
2016. aug. 21. 02:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Fog kopni idővel, hidd el :) Nekem elsőre fekete lett, aztán átbarnult, bár olyan barna, amit tet szeretnél, nem lett. Inkább csokibarna. Ajánlom a c vitamin port hajvilágosításra (google)
2016. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen lett kb, balzsamba kevertem aszkorbinsavat, azt heti 3x fenthagytam kb 20-30 percre és ki is szedte a sötét színt, csak sima barna maradt.
2016. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szőkítő port (a dm-ben tudsz venni).
2016. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A világosbarna nem világosít a festett hajon, szóval max még egy réteg festéket viszel a hajadra, azaz sötétebb lesz... Ha nem akarsz roncsolt hajat akkor hajradírt használj, aztán fesd amilyenre akarod. Vagy menj fodrászhoz.
2016. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!