Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok olyan szoláriumot,...

Ajánlanátok olyan szoláriumot, ahol nem tapló csinibabák a recepciósok?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, de az ekcémám miatt szeretném kipróbálni; a bőrgyógyász szerint próba-cseresznye, 1X- 2X érdemes lenne kipróbálni, mert van akinél enyhíti a tüneteket.

Persze nem akkor, mikor szét vagyok vakarózva, hanem amikor viszonylag jó állapotban van a bőröm.


De kicsit tartok tőle, mert egyáltalán nem vagyok odavaló, a recepciósoktól meg kifejezetten félek... :D Lehet, hogy alaptalan, de személyes tapaztalatokat, és helyeket írjatok, légy szíves.


Budapesten élek.


2010. ápr. 21. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia:)Na ahova én járok ott tündériek:)Nem szolnak be,nem néznek rád,sőt nem is cicababák,van egy ducibb lány,egy fiúsabb lány és egy nő:)Mosolyognak segítőkészek.1általán semmi bajom nincs velük:)Ja és gyönyörű tisztaság,Hollandimpexes,ami jó szoli márka:)Amugy tudom miről ebszélsz:(Nálunk is vana sarkon de inkább nem emgyek be mert...ez a 18.kerületben van.ha érdekel elmagyarázom,hogy hogyan tudsz eljuttni:)Ja amugy 80ft/perc- fekvő///90ft/perc-álló.:)
2010. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarázd el, megköszönöm nagyon!!!
2010. ápr. 21. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
SZia!Ahová én járok ott "csinibabák" vannak, de nagyon kedvesek.Soha nem szóltak be, pedig amikor életemben először voltam ott annyit bénáztam..Szóval ne félj!
2010. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igaz rosszul tettem föl a kérdést, legyenek csúnyák vagy szépek, mindegy, csak bunkók ne legyenek. :)
2010. ápr. 21. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval 18.kerületben ahol van az SZTK az üllői útnál,50es villamos jár arra.A pálma Fittness nevű női fittnessterem mellett található:)Határ útról tudsz menni a Hunyadi parknál kell leszállni:)

Hű lehet bénán magyaráztam el:$Bocsi:)

2010. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én a Szent István krt. 18. szám alatti szoláriumba járok, ott nagyon kedvesek mindenkivel kulturált hely, nekem nagyon tetszik bambuszból van az egész. Ami még nagyon fontos, hogy ez a szolárium ellenőrizve volt már idén, tehát olyan csövek vannak, amik nem ártanak a bőrödnek, mert gondolom azért ez sem mindegy. Minden este 22.00 h-ig vannak nyitva. Tel: 06-70-371-34-75 Jó szolizást kívánok neked!


Üdv: Krisztina

2010. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!