Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás minden nap! Káros? :S

Hajmosás minden nap! Káros? :S

Figyelt kérdés
mindennap megmosom a hajam,mert igy érzem ápoltnak magam.nem vettem észre rajta kárososdát,mint pl szárasság meg ilyesmi.. samponból kiváló minőségűt használok,amire az van irva h :használja minden nap... szerintetek ez miatt lehet baja a hajamnak ?
2010. ápr. 21. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon káros, hiába van ráírva a sampon dobozára, és ennek a következményét nem most fogod észrevenni hanem 2-3 hónap múlva.
2010. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Amikor hosszabb, hosszú hajam volt, én is minden nap megmostam, és semmit sem vettem észre. :-)
2010. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát már lassan két hónapja mosom igy... amugy eltérnek a válaszok *-) de azért köszönöm:):P
2010. ápr. 21. 15:08
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

igen, baromi káros, hogy a nap folyamán ráragadt port, koszt lemosod róla!!!!!!!!!! komolyan nem hiszem el, hogy vannak ilyen h.lyék!! az is káros, ha mindennap fürdesz?!?!?!?!

úúúristen!!!!!!!!!

nyugodtan mosd meg a hajad mindennap!!szép, tiszta ápolt leszel. viszont a hajszárítóval vigyázz, mert ha mindennap szárítgatod vele, az nem tesz jót.

2010. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

ma 15:11 még mi vagyunk a hülyék?

Képzeld el hogy igen,káros felborul a természetes egyensúlya, egyre több "zsírt" fog termelni,hogy ne száradjon ki a fejbőröd a vegyi anyagoktól, de mivel mindig lemosod még többet termel, ezért ha 1x megunod és azt mondod hogy jó akkor 2-3 naponta fogok megint hajat mosni, akkor nagyon nagy szívás lesz, mert nem fogja kibírni a 2napot,mert zsíros lesz.Megszokja hogy annyi faggyút termel, nemfog amiatt leállni:D

Ráadásul a vegyszer!!! tönkre teszi a felszínét, eltöredezik... stb

ja és igen, ha úgy nézed igen, a mindennapi fürdés is káros 1, nem alakul rendesen az immunrendszered mivel minden kis bacit egyből lemosol, nem védekezik ellene a szervezeted..

2, kiszárad a bőröd

Szerinted miért gyártanak annyi testápolót?

2010. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

hát érdekes, nekem volt egy évig kb, hogy mindennap megmostam, csak aztán nagyon megnőtt a hajam és már macerásabb, csak 3 naponta mosom meg, LÁSS CSODÁT NEM TÖREDEZETT EL, NEM ZSÍROSODIK JOBBAN!!!!!!!!

15:11-gyel totál egyetértek!!


utolsó: akkor ne fürödjél mindennap és hajat se mossál!! észkombájn...

2010. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

15:28

Te fodrász vagy hogy ilyen jól "tudod"?

2010. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
15:28 te nagyon sötét vagy-.-"
2010. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

hát ti vagytok a sötétek!!! hogy lenne már ártalmas a koszt lemosni magadról, a hajról?!?! erről már beszélgettem a fodrászommal, mert több embertől is hallottam, hogy ritkán mosnak hajat, mert óvakodni kell a haj tisztításától...

ő azt mondta, hogy inkább azzal ártasz többet, ha a nap közben ráragadt port, szmogot, stb. nem mosod le!!

de felőlem aztán azt csináltok amit akartok, senkinek sem hullott még ki haja a rendszeres mosástól...

2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
én a helyedben fodrászt váltanék amíg még van hajam:D
2010. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!