Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás minden nap! Káros? :S

Hajmosás minden nap! Káros? :S

Figyelt kérdés
mindennap megmosom a hajam,mert igy érzem ápoltnak magam.nem vettem észre rajta kárososdát,mint pl szárasság meg ilyesmi.. samponból kiváló minőségűt használok,amire az van irva h :használja minden nap... szerintetek ez miatt lehet baja a hajamnak ?
2010. ápr. 21. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is minden nap mostam. Aztán egyre körülményesebb lett, és át próbáltam váltani hogy 2 naponta mossak. Hát az kínszenvedés volt. Már annyira durva volt a hajam, hogy reggel megmostam, és este 8 körül már zsíros volt. Pont vizsgaidőszak volt, amikor át kezdtem szoktatni, így nem láttak sokan. De aztán sikerüüült :D következő terv: kivárni a 3 napot.

Amúgy szerintem semmi baj nincs azzal ha minden nap megmosod a hajad. Amíg nem vasaltam, addig nekem sem volt ezzel baj, mert a hajszárító nem károsította annyira. Aztán ahogy elkezdtem vasalni, egyre durvább lett, és akkor váltottam. De ne hallgass itt az ilyen okosokra. Ha te így érzed magad jól, miért ne :)

2010. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :) .. hát ..ti meg csak veszekedjetek tovább.:D
2010. ápr. 23. 17:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt egyesek hajba kaptak... Én most váltok mindennapi hajmosásra mert nagyon korpásodik... remélem ez segít.
2012. jan. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!