Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha abbahagyom az alapozózást,...

Ha abbahagyom az alapozózást, mennyi idő amíg megint sima lesz a bőröm?

Figyelt kérdés
Amióta alapozót használok mindennap kb, azóta az arcom pirosabb lett, és miteszeres stb,, száraz . Mennyi idő amíg helyreaáll, ha abbahagyom? Valamint a púder jobb?

2016. szept. 4. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia az alapozó csak eltömíti a pólusokat és ezért keletkeznek a mitesszerek. Ha van egy két bőrhibád azt folyékony korrektorral tüntesd el. Amíg a bőröd helyreáll kell neki 1-2 hónap. (Tapasztalat)

A pirosodás ellen használj argánolajat a bőrödre vagy hidratáló krémet (Nivea)

A mitesszereket kamillateás gőzöléssel tudod eltüntetn, vagy nyomkodással de azt bízd csak kozmetikusra, mert a nyomkodás is pirosítja az arcod


Ja és belülről is táplálnod kell a bőröd. Igyál sok vizet és vitaminokat is szedj

2016. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is mindennap használok, és babapopsi a bőröm.


A púder az alapozó fixálására van.


Milyen a bőrápolási rutinod?

2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háát száraz az arcom, és esténként lemosom az arcom arc tisztítóval. Tehát az alapozótól nem lesz csúnya?
2016. szept. 4. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyes elég sok hülyeséget írt.Kivétel a rendszeres és elégséges vízfogyasztás.Kezdjük azzal,hogy az póRus!Nem pólus.A jó minőségű,bőrtípusnak megfelelő alapozó nem tömíti el a pórusokat,hagyja lélegezni a bőrt.Tény,hogy ha otthon ülsz,vagy még nagyon fiatal vagy,akkor nem kell mindennap használni,sőt,ha alapvetően nincs sok bőrhibád egy BB krém is megteszi.Az argánolaj csak akkor jó,ha 100%-os,és nem esel túlzásba a mennyiséggel,a tini,psttanásodásra hajlamos bőrnek nem tesz jót az olajos termék.És először egy kozmetikussal megnézetném,hogy milyen a bőrtípusom,mert nem mindegy,hogy azért száraz,mert zsírhiányos vagy azért,mert vízhiányos.A kettő nem ugyanaz.Az is lehet,hogy az alapozó nem volt jó minőségű,illetve bőrödnek megfelelő,ezért kiszáradt és pirosodott.Használd a 3 lépést minden este és akár reggel is.Arctisztító,tonik,hidratáló.
2016. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,bocs,a konkrét válasz,kb egy hét alatt visszaállhat,bár ha hozzáértés nélkül alapozóztál,nem tisztítottál,hidratáltál előtte,akkor több idő is lehet.A púder a fényes,zsíros csillogás megszüntetésére van,illetve a krémes alapokat azzal kell fixálni.
2016. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ! Csak esténként mostam le az arcom, és arctisztítóval szedtem le az alapozót. Reggel csak hidegvízzel mostam arcot, mert száraz. Utána csak alapozót raktam fel, hogy ne látszódjon a száraz,pirosos bőröm. Főleg ott ahol nyomkodtam a pattanást/miteszert. A bőröm alapból zsírosodik, csak sok ideig ilyen szappannal mostam arcot ami pattanás ellen van. Nagyon kiszárította, mert napi 3xhasználtam. Azóta száraz és alapozó kell. Mondjuk az alapozót is akkor kezdtem kb. Amíg csak púdereztem addig nem volt ilyen. Ja, és jó minőségű állítólag. (Astor)
2016. szept. 4. 18:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, heti 5-6x kondizom (edzőterem) és alapózóban megyek :/ .. A vízbevitellel sincs probléma, napi 3 liter megvan. Vitaminok is.
2016. szept. 4. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Maunika,nyugodj le!
2016. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!