Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Tudna esetleg ilyen oldalt linkelni valaki?

Valaki tudna nekem olyan oldalt linkelni, ahol férfi hajak találhatóak, de nem a "páwásakra" gondolok, hanem egy jókra, de mégsem "páwa" hajakra. Ja.. Nem kérek google képeket. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: haj, divat, divatos, férfi, menő, fodrász, hajvágás

2016. szept. 9. 15:54  Privát üzenet  

A válasz
ilyet pont nem ismerek, se szerintem a pinteresten van egy csomo ötlet

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. szept. 9. 17:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok Pécsen jó fodrász üzleteket mondani nekem? Esetleg weblapot is linkelni.
Ez milyen hajszín? Tudtok esetleg konkrét hajfestéket linkelni erről?
Hátközépig érő, oldalt felnyírt hajam van. Tervezem a vállamig levágatni, de még nem tudom milyen fazonra. Tudnátok ajánlani valamit esetleg képet linkelni?
Tudnátok ajánlani, linkelni esetleg, szép hajviseleteket, kontyokat hosszú hajból?
Allergiás vagyok a hajfestékre és még a hennára is, de nagyon be szeretném festeni a szemöldököm. Nem tudtok esetleg olyan festéket, amitől nem lenne semmi bajom? Lehet...
A Palette color shampoo nugát barnája mennyire világos/sötét, esetleg képet tudnátok ahhoz hasonlóról linkelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!