Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátcserje kapszula hormonáli...

Barátcserje kapszula hormonális pattanásos, mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés

Van köztünk olyan, aki szedett már barátcserje kapszulát zsíros, pattanásos, mitesszeres bőr miatt? Használt valamit?


Nekem progeszteron szint növelése céljából ajánlották, de nem tudom be merjem-e szedni, mert úgy látom itt kismamák szedik teherbeesés céljából (sikerrel:D).



2016. szept. 9. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Szia,én már egy ideje szedem a barátcserjét,én is hormonálisan kaptam(menstruációra,és ekcémára) de nekem bevált,a bőröm annyira nem pattanásos alapból,bár az utóbbi időben egyre inkább,de ennek semmi köze a barátcseréhez:D (legalábbis számomra) Szerintem nyugodtan szedheted,bajod nem hiszem hogy lesz tőle.Nekem bevált.Remélem azért tudtam segíteni!:D
2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!