Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam vállig, de...

Levágattam a hajam vállig, de idétlenül kifele kunkorodik. Hajvasaláson kívül vmi tipp?

Figyelt kérdés

Mindig hosszabb,mell alatt èrő hajam volt, ès tudtam hogy enyhèn hullámosodik de így nem zavart.

Nagyon töredezett volt a vège így a hajvágás mellett döntöttem, most a vállamig èr, ès tetszik, de csak akkor ha kivasalom. Hiszen ezek a hülye hullámok kifele állnak ès olyan vagyok mint a harisnyas pippi

De nem akarom szètvasalni a hajamat megint. Olyan hajat akartam amibe reggel beletúr az ember ès jól áll, nem pedig mèg vasalni kell



2016. szept. 13. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ha bevizezed a végét és befelé vagy egyenesre szárítod. Sajnos ilyen a hajszerkezeted, anyukámnak is össze-vissza kunkorodik, de nem tud vele mit kezdeni. Vasalás előtt használj hajápolót, hővédőt.
2016. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rozsda~RUST válasza:
Moat nézz tükörbe és gobdold azt , higy nekem is loknis hajam van olyan hosszban mint neked. 15/f. Na , még magadat sajnálod?
2016. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!