Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a hamvasító...

Hogyan használjam a hamvasító sampont?

Figyelt kérdés

Festett szőke hajam van ès egy idő után besárgul. (Ami termèszetes) Eddig mindig ujra festettem de már nagyon tönkre ment a hajam. Ezèrt ajánlották a hamvasító sampont. Már meg is vettem (lehet butaságot kèrdek) de hogyan kell használni? Mármint úgy èrtem hogy csak aval mossak hajat vagy először rendes samponnal ès után mossam meg hamvasítoval is? Ès azt is hogyan? Össze kell keverni vízzel a hamvasítot ? Mennyi ideig hagyjam rajtam?

Bocsi a sok kèrdèsèrt de kèrlek aki tapasztalt,fodrász,vagy festett hajú vagy bárki aki tud az segítsen. Előre is köszönöm!



2016. szept. 14. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én úgy szoktam hogy először normál sampon aztán a hamvasító, nem tudom neked milyen van de nekem a schaumas nem ert semmit, most baleasat használok és az jó.

A hamvasító után balzsamot szoktam használni.

A használata olyan mint egy sima samponnak és hideg vízzel szoktam lemosni mert elvileg a meleg víz nem tesz jót a festett hajnak, hogy ez mennyire igaz azt nem tudom :/

Én kb 5 percig szoktam rajtahagyni de szerintem tovább felesleges, és nem kell összekeverni ha nem akarod, szerintem ez egyénfüggő.

2016. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használhatod normál samponként is, vagy a másik megoldás, hogy felteszed a száraz hajadra, vársz 5-10 percet, majd utána mosol hajat. Ne használd túl gyakran, és mindig balzsamozz utána, mert szárít.
2016. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!