Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cassia henna por hatása...

Cassia henna por hatása aranybarna (/mézszőke) hajra?

Figyelt kérdés

Természetes mézszőke/aranybarna a hajam, (télen barnásabb, nyáron inkább szőkés)

Olvastam a Cassia henna porról, ami magában csak a szőke/ősz hajszálakat világosítja, egyébként inkább táplálja a hajat. A további érdekességek közt volt, hogy kis citromlével/kamillateával enyhén szőkíti a hajat. Az érdekelne hogy a - se szőke, se barna - hajszínemet mennyire változtatná meg, elérhetnék-e vele kicsit világosabb árnyalatot.

kb. ilyen árnyalatú a hajam: [link]



2016. szept. 21. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A cassia nem hajszínező, vagy hajfesték. Semmit nem fog csinálni a hajaddal, max ápolja ennyi. Citromlé talán egy nagyon kicsit világosít rajta, de alig észrevehetően. Egyébként meg a citromlé szárít. Ha szőke hajat szeretnél használj mézet rá, kamillával, mert a méz természetes hidrogén-peroxidot tartalmaz, de nagyon az se fogja világosítani. Ahhoz rendszeresen kéne használni.
2016. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. egy évig használtam tiszta cassiát, nekem természetes vörösesszőke a hajszínem. Úgy vettem észre, h kb. 5-6 használat után napfényben lehetett látni egy kis aranyló csillogást, de mást nem csinált. Viszont rettentöen szárítja a hajat még ha olajat is kevertem hozzá, így el sem tudom képzelni milyen lehet citromlével, ami még jobban szárít. Na és nagyon "piszkos" munka feltenni, és sokat kell várni a hatóidő miatt.
2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!