Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kézfertőtlenítőt szabad arcra...

Kézfertőtlenítőt szabad arcra kenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán láttam még sehol, hogy kézfertőtlenítőt használnának az arcukra, de nekem kifogyott az arctisztítóm és anyum pont akkor hozott haza egy doboz kézfertőtlenítőt.. Szóval gondoltam miért ne...

Nem irritálta a bőrömet sehol, nem fájt vagy viszketett vagy ilyesmi:D. De azért mégis belegondoltam, hogy ezt lehet arcra is kenni vagy inkább nem kéne?:) Válaszokat köszönöm



2016. szept. 23. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne kockáztass. Nem hiába kéztörlőnek van eladva, az arclemosó pedig arclemosónak.
2016. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de erősebben szárít és szerintem sminket, zsírt nem olyan hatékonysággal távolít el, mert nem az a dolga (ha az illanó fertőtlenítőről beszélünk).
2016. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dbkt14 válasza:
Igazából semmi bajod nem lesz tőle,de nem hiába KÉZfertőtlenítő mert kézre használják de a hatóanyaguk körül-belül ugyan az, mert így szépen lefertőtlenítettted az arcodat:D
2016. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tenném. Alkoholt nem használok az arcomra.
2016. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. szept. 23. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve napi szinten használom, semmi baja a bőrömnek, bár nem is sminkelem magam. A bőr egészségét az étkezés is nagyon befolyásolja, nem hiszem, hogy bárkinek is tönkretenné az arcát.
2016. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mivel baktérium és vírusölő így az arcon lévőket is kiirtja.Nem szabad semmiképp,a végén teljesen végtelen marad a bőr.
2016. szept. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam mar. Semmi baja nem lett zsíros borre kifejezetten jó, bár én mostam mar hajat mosóporral is sajna elég szegény csaladból jöttem és anyámtól láttam
2016. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En csak akkor kenem oda, ha herpeszem van. Sokkal hamarabb elmulik
2016. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!