Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek száraz és egyben...

Mit tegyek száraz és egyben zsíros hajjal?

Figyelt kérdés
Milyen hajpakolást (lehetőleg hàzit!!) ajánlotok? A hajam kicsit száraz, olyan szalmaszerűnek mondanám, plusz még jó hullámos is. A gond az, hogy ha megmosom, akkor szép, de két nap után a fejtetőm kezd zsírosodni olyan 5 centi hosszan. Ezért 3-4 naponta mosom a hajam. Szóval összegezve a fejem teteje zsíros, a többi szàraz. Mit tehetek. Melírozom, ha szàmít.

2016. okt. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

használj vagy oliva, vagy kókuszolajos pakolást a hajadra


rendes mennyiségű folyadékot iszol? egészségesen táplálkozol? vannak káros szenvedélyeid?

viszel be elég A-vitamint a szervezetedbe?


azért kérdezem, mert ezek mind befolyásoló tényezők a hajad szempontjából.

2016. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inni nem iszok sokat,de egészségesen eszek mert sajnos 1-es cukorbeteg vagyok. Nem iszok, nem dohányzok.

Amúgy régen váll felettig érő hajam volt és akkor nagyon durván zsírosodott a hajam, az egész. Kb 8 éves korom óta 15-16 éves koromig. Most 19 vagyok, középhosszú a hajam, és mióta hosszú, azóta zsírosodik csak a teteje. Nem tudom ez attól függ-e,de lehet hogy a hormonváltozás miatt.

2016. okt. 1. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én se tudom sajnos


folyadékmennyiséged legyen meg minden nap a másfél liter!!

ez nagyon fontos!


remélem sikerül rendbe tenni a hajadat, ha esetleg van rá időd, és pénzed kérj tanácsot fodrásztól (de azért a sz..r kozmetikumait nehogy elfogadd, csak ha valami természetes összetevőjűt ajánl)

2016. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ápold külön a tetejét mosd zsíros hajra valóval nem balzsamozd stb az alját száraz hajra valóval és mehet rá a pakolás.
2016. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!