Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen őszülök?

18 évesen őszülök?

Figyelt kérdés
Már 16 évesen láttam hogy 1-2 szál hajam ősz olyan fényes ezűstre hasonlított aztán valamiért csak most vettem észre magamon hogy mára tele vagyok ősz hajszállal 18 évesen! mivel szemüveges vagyok távolról nemnagyon szurtam ki megfelelő kozelségrők meg ritkán nézem magam
2016. okt. 11. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Most 34 vagyok, és már nagyon sok van, de még nem tűnik deresnek, csak közelről csillog a sok ezüst szál.
2016. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagypapam 20 evesen mar teljesen hofeher haju volt. Van ilyen, genetika, stressz, eletmod fuggo, de leginkabb genetika. Nagymamamnak meg 60 evesen meg egy osz szal se volt. Csak remenykedni tudok, hogy nem papamra utok ezen a teren. :D
2016. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!