Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek volt már az ajkán...

Valakinek volt már az ajkán pattanás? Rémesen tud fájni. Esetleg van valakinek valami ötlete mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti h nem herpesz?
2016. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez pattanás :D A herpeszt tudom milyen és nekem amúgy sem volt sosem ez egy pattanás :)
2016. okt. 19. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az sz-r. :D

Én vennék valami krémet rá ami 1-2 nap alatt csinál vele valamit, pl: Dermofil, Clearoderm, vagy a gyógyszertárban lehet venni Akneroxidot.

2016. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na hallod nekem nem szokott lenni, de pont most van ráadásul a szélén, a szájzugban hát rohadtul fááj... Ki se tudom nyomni, mert ha hozzáérek majd bepisilek. Nincs mese megvárom míg elmúlik, egyébként nem is látszik, csak engem idegesít az a gümő..
2016. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!En pont tegnap nyomtam ki egy olyat

...Elegge fajt, de vegul sikerult kinyomni, egy kis alkhol ra, es mara mar csak a helye van ott :D

2016. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is rémesen fáj de még nem érett meg >.< És iszonyat ahogyan fáj tegnap hozzá ért a rántott hús majdnem én is be pisiltem :D
2016. okt. 20. 09:04
 7/7 itkutya válasza:
Semmit
2016. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!