Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok? Fiúk titeket...

Mit ajánlanátok? Fiúk titeket zavar ez egy lányba?

Figyelt kérdés
2010 óta hogy folyamatosan pattanásos vagyok, 16 éves vagyok már és egy cseppet se változott a bőröm. Gyulladt pattanások,sok mitesszer, óriási nagy hegek.

#pattanás #nagy hegek
2016. okt. 26. 06:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál?
2016. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen. Sotretet írtak fel még tavaly, szedtem is de nem tett jót a májamnak.
2016. okt. 26. 06:57
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nalam kizaro ok lenne sajnalom. Ok ha van 1- 2 de azert tomegesen nem tudnam elfogadni.
2016. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Minden fiú a külsőre megy?
2016. okt. 26. 17:12
 5/15 anonim válasza:
Nem mindegyik:) En inkabb miteszeres vagyok meg eleg zsiros a borom, de paromat egyaltalan nem zavarja. Szokta is mondani nekem, hogy en se foglalkozzak vele, mert o igy szeret. De en akkor is neki allok neha nyomkoraszni a pofimat :D
2016. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kellene keresni egy nagyon jó orvost ehhez - valószínű hogy diéta is kell hozzá, nem csak gyógyszer, kenőcs... máj funkciók rendben? vese? emésztés? mert hogy gyanús, hogy bőrön keresztül méregtelenít a szervezeted. Megfigyeltél valamit, hogy milyen táplálékoknál jobb és milyeneknél rosszabb? Nem kéne hagyni a fiatal arcocskádat így.
2016. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem külsőségekre megy minden pasi. A pattanásos arc gusztustalan. Nem arrol van szó, hogy jó e a ruhád, vagy bomba e a tested.

Pattanás fúj. Pont.

2016. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A vesémmel volt gond 2 éve, meg is műtötték miatta.

Hát igen tudom a pattanásos arc undorító, de az enyém azért nem aza a fúj kategóriába csak nagyon sok van belőle de nem olyan durva. Aki kér képet annak küldök.

2016. okt. 27. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
egy orvosnál voltál?
2016. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen voltam orvosnál. Igazából az orvosom azt mondta ha már basznák akkor biztosan elmúlnának a pattanásaim. De nekem még nincs barátom, illetve egyenlőre én még nem is szeretnék, nem állok rá készen. Egyébként szopni szoptam már, de nem értem a szexuális élet hogy jön a pattanásokhoz. Ha esetleg lefeküdnék nevelő apámmal és ez rendszeresen meglenne talán nem lenne annyi pattanásom vagy el is múlna?
2016. okt. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!