Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reggelente belövöm a hajam,...

Reggelente belövöm a hajam, de nincs tartása. Tippek, praktikák, tanácsok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és reggelente szoktam belőni a hajam, nem sok sikerrel. Régóta próbálgatok már, de egy idő után rendezetlen, lapossá válik a hajam. Reggel bevizezem a hajam, majd teszek rá hajhabot (syoss volume lift), majd balról jobb irányba, fölfelé szárítom,utána waxot használok (got2be beach boy) az elején még tart, még ha egy kicsit lelapul is (nem használok túlzottan sok waxot) és suliban veszem észre hogy tök lapos és nem tudom átformázni, mert ragad. Hajlakkot nem nagyon szeretek használni, mert a hajam és a fejbőröm kiszárad tőle. A lényeg:nincs tartása a hajamnak, és hamar összeesik. Ha valakinek van valamilyen különleges praktikája vagy tud jó terméket ajánlani (azt is hogy hol lehet beszerezni).Ilyen fajta hajam van; [link] (vagyis picit hullámosodik, viszonylag hosszab fajta) és valami ilyesmit szeretnék reggelente; [link] (nem ennyire pávásra) Köszönöm az értelmes válaszokat, menni fog a zöld pacsi. :)

2016. okt. 27. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy link, ilyen hajat szeretnék: [link] És most ilyen, csak egy picit hosszab: [link]
2016. okt. 27. 19:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elrontottam, ilyet próbálok; [link]
2016. okt. 27. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyad a hajhabot, én úgy tapasztaltam, hogy felesleges. Én egy hajformázó krémet javasolnék, vizes hajat megszárítod úgy hogy nedves maradjon, a krémet egyenletesen eloszlatod a hajadon majd megszárítod a hajad és közben egy hajkefével oldslra simítod, közben pedig felfelé fújatod. Aztán ha kedved tartja még az ujjaiddal adhatsz a hajadnak textúrát ( ezáltal nem a fésű egyenes vonalai fognak a hajadban látszani hanem egy kicsit természetesebb, összevisszább lesz. Én nekem ez bevált és a hajam sem ragacsos hanem kellemes puha, viszont stabil tartása van ettől függetlenül.
2016. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszárítod és vizezed.Azert lapul le mert nagyon sok termeket teszel a hajadra es azert is ragad.Rradasul este moshatod megint a hajad mert ragad
2016. okt. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb kotyvalékot használj,mert az tönkreteszi a hajhagymákat!

Nyaranta vágd le olyan rövidre,amennyit el tudsz viselni!(3 hónap nyári kopaszság a legjobb.)


Ügyelj az étkezésre!

Olajban,zsírban sült ételeket,margarint,tartóssítószereket ne fogyassz!

Redukáld le a húst minimálisra!

Néha csinálj májtisztító kúrát!(1kg répa,50dkg petrezselyem gyökér,egy fél zeller gyökér 5 l vízben,kevés sóval megfőzve.3 napig,csak a levet inni,minden szilárd ételt nélkül.4. nap gyenge tökleves,kevés zöldség a tisztítóléhez.5.nap kevés tésztával a zöldségleves.6.nap a szokott étel fele adag,hús nélkül.)

2016. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!