Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, hamar zsírosodó...

Vékonyszálú, hamar zsírosodó hajra keresnék sampont, balzsamot, minden mást, ami segít!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiskorom óta nagyon vékonyszálú a hajam, sőt a kamaszkorom miatt elég hamar lezsírosodik, néha korpás is. Volt egy kis gond a mandulámmal, akkoriban ehhez még hozzájött a hajhullás. Szedtem kapszulákat is, hátha segít, de nem emlékszem, hogy jobb lett volna tőle.

Ha valaki esetleg ugyanilyen helyzetben van, válaszolna rá, hogy neki mi segített!?

Ui: Kinéztem a Alterna Caviar Clinical 1 hetes intenzív kezelést vékony szálú, hullásra hajlamos hajra való szérumot. Esetleg, ha valaki próbálta már, legyen szíves már erről egy kicsit írni nekem!

Hálás köszönet!



#vékony szálú #zsírosodó #hullásra hajlamos haj
2016. okt. 30. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyogyszertarban is vasarolhatsz

Ugyan ilyen a hajam

En avon samponokat es balzsamokat hasznalok nalam bevalt hogy beszereztem 5 fele markaju sampont balzsamot mindem mosasnal masikat hasznalok utana szaritok tovabb birja ha nem mosok hajat furdes kozben hajamra csavarok egy torolkozot h a para ne erje es nem zsirosodik

2016. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!