Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógyszerrel a pattanások...

Gyógyszerrel a pattanások ellen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szörnyen pattanásos a bőröm, most jövök a bőrgyógyásztól aki ajánlott egy olyan megoldást hogy egy nagyon erős hatású tablettát kéne szedni akár egy éven át is, amivel látványos megoldás érhető el. DE több helyről hallom hogy ez nem túl egészséges eljárás, nagyon kiszárít, stb. Valaki szedett már ilyet? Hatásos volt? Bármi kellemetlen mellékhatás? Megéri vállalni a rizikót?

2016. nov. 4. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesóm szedett, használt is neki. Nem jelentkezett mellékhatás. Nekem is ajánlotta az orvos, de én féltem beszedni. Ha te is tartasz tőle, először megpróbálhatnál az étkezéseden változtatni. Hidd el, sokat számít.
2016. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inerta gyógyszert szedtem 2-3 évig.Amíg szedtem, csodás volt a bőröm, de figyelnem kellett a hidratalasra kívül-belül.Amint abbahagytam a szedést, ugyanolyan lett a bőröm állapota.
2016. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is hány éves vagy? (nekem pl 20-21éves koromig volt, néha meg stesztől ki jön 1-2)

Van egy kenőcs ami jó, de ha tini vagy akkor nem javaslom. Abban korban hormonok miatt van s nem 1-2 s ez a kenőcs nem javasolt nagy mennyiségben. Főleg hogy vékonyítja a bőrt.

Privibe írj választ ha úgy van, nem mindig nézek vissza.


23-N

2016. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Na látom folyik a gyógyszermaffia!

Orvos csakis gyógyszeres megoldást lát, hisz ő még ráadásul ebből is profitálni fog!

Más megoldást nem ismer! PEDIG TÉVED!!!


Szerintem felejtsd el nagy ívben a gyógyszert!

Természetes úton is lehet ezt kezelni:

1. napi min 2 liter folyadék bevitele

2. minden egészségtelen sz..r kaját és italt mellőzz

3. kezdj el mozogni

4. főzz kamillateát és borogasd azzal, le fogja szárítani a pattanásokat

5. napsütéses időben napoztasd az arcodat, a napsugár fertőtlenítő hatású


Tinikorban tényleg természetes a pattanás.


Nézz utána, hogyan lehet természetes úton még megszüntetni a pattanásokat!

2016. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is Inertát szedtem, borzasztóan szárította legfőképp a számat, de ezt orvosolni lehet ha kened. Ezen kívűl volt olyan is hogy az arcomon is látni lehetett hogy hámlik egy ici picit a szárazságtól. Ennyit a mellékhatásokról (persze mindenkin máshogy jelentkezik PLUSSZ én keveset is iszok, szóval lehet emiatt is)


A pattanásokat meg rendbe hozta szinte teljesen, 1-1 megjelenik 2 hónaponként simán bírható, persze a hegeket nem tűnteti el.

2016. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyógyszer májkárosító is!Érdemesebb külső megoldással próbálkozni.
2016. nov. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj megint mindenki elkezdi ajánlgatni a szarjait, már bocs, ami nekik bevált neked nem fog és a bőröd egyre csúnyább lesz...én is több évig hallgattam a hülyeségre, majd a bőrgyógyász által felírt (már a nevére nem emlékszem) gyógyszert elkezdtem szedni, 2-3 hónap múlva teljesen letisztult az arcom én is 1 évig szedtem. Azóta eltelt vagy 5-6 év és egyáltalán nem jön ki rajtam pattanás, ha évente 1-2 kijön lehet sokat mondok.

Laborral figyelik közbe nem okoz-e problémát, nyugodtan kezd el szedni, mert tönkre teszi az életed...nem kell a hülyeségre hallgatni a súlyos akne ellen nem jó a kuruzsló módszer, amit itt is leírtak neked.

Nekem csak a szám szárad nagyon tőle egyébként folyamatosan kellett használnom ajak írt, de megérte ki fogod bírni.

2016. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Aki nem ért a gyógyszeriparhoz, az ne köpködjön már mindenfelé gyógyszermaffiát, és csináljon már úgy, mintha valaki csúnya bőrrel nem próbált volna már ki MINDEN LÉTEZŐ lehetséges, akár csak hallomásból megismert módszert a "mossál többször arcottól a kend magadra a fél konyháskertet-ig ok? Kösz.


Na, leírásból gondolom az isotretinoinra gondolsz. Valóban nagyon erős A-vitamin származék, és valóban komoly mellékhatásai vannak. Mivel okozhat májkárosodást, érdemes rendszeresen ellenőrizni a máj állapotát is a kezelés alatt.

Mivel komoly dolog, én először kizárnék minden más okot, pl ételallergiát, fertőzést, gyulladást, hormonális problémát, és ha ott nem találsz megoldást, akkor írass fel magadnak ilyesmit. A gyógyszerek nem ölnek és döntenek nyomorba, de ésszel kell őket szedni.

2016. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

#8


"A gyógyszerek nem ölnek és döntenek nyomorba,.."


TÉVEDÉS!! Egyes gyógyszerek és védőoltások mellékhatásai pl. halált is okozhatnak!


[link]

[link]

[link]


Mindenki azt csinál az életével, amit akar! A következményeiért úgyis vállalnia kell a felelősséget!

2016. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#10


Nem a kérdező általi dolgokra írtam, amit írtam!! Gondoltam elég logikus, de ezek szerint egyeseknek NEM!


Az előttem szóló egyik kijelentésére reagáltam! Képes vagy ezt feldolgozni?

2016. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!