Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok mit szólnátok egy...

Lányok mit szólnátok egy ilyen haj+szakáll kombóhoz?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmire gondoltam, stílusomhoz passzolna, de nem tudom milyen gondolnátok egy ilyen pasiról?


[link]



2016. nov. 5. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az ilyen szakáll mindig olyan igènytelennek tűnik, szóval èn messziről kerülnèlek. Bocsi.

A haj tetszik

2016. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az igénytelenség, ápolatlanság jut eszembe ha ilyen szakállas férfit látok.

Bevallom, nekem nem tetszenek a szakállas férfiak.

2016. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában egyre több fiatalabb srácot látok ilyen megjelenéssel.Nekem sem tetszik.Koravén fejet csinál és szerintem is baromi igénytelenül fest.
2016. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a haj nagyon tetszik, viszont az a szakáll tényleg nem túl higiénikus.
2016. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A szakáll nekem is egy kicsit hosszú már, ennél rövidebb van most, amiven még látszódik az arcvonalam vagy nem is tudom, h magyarázzam el, rövidebb! :D
2016. nov. 5. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Minden lánynak más tetszik, és sokban függ a te arcodtól, kisugárzásodtól(beszédstílus, ruha, mozgás stb.) Valakinek az jut eszébe hogy igénytelen, van akinek az hogy férfias. Az hogy melyik válaszból kapsz többet hát.. lehet ha ma teszed fel a kérdést akkor az "ez igénytelen" válaszból lesz több, ha egy hét múlva, akkor a "jól néz ki" válaszból lesz több.

Nézz ki úgy ahogy neked jó, és úgy is lesznek csajok akiknek tetszel. De amúgy, ez a megjelenés a menő most, sokaknak tetszik.

2016. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Elsősorban egyébként a hajra lennék kíváncsi.


Igazad van utolsó, am én egy kisebb városban születtem, azt mondják az emberek kellemes természetem van, most Debrecenben élek az egyetem miatt. Köszi mindenkinek a választ! Ne egy ficsurt képzeljetek el! :D

2016. nov. 6. 00:50
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

A haj még fogjuk rá (bár nem én stílusom), a szakáll felejtős főleg az ilyen egész arcos. Ha borosta lenne még ok, de a pár mm nél nagyobb arc szörzet visszataszító számomra. (persze ez az én véleményem)

Meg persze öregít.


23-N

2016. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Imádnám. A barátomnak is ilyen szokott lenni a szakálla, nagyon szexi.
2016. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
nekem tetszik, kivéve ha a hajadat fényes-keményre beállítod. a lazán kócos nagyon jó. szakáll szintén.
2016. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!