Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam, amikor...

Miért hullik a hajam, amikor hajmosás után még vizes?

Figyelt kérdés
Hajmosás közben jó ha a fele mennyiség hullik ki, mint amikor még törölköző vizes és megfésülködök vagy végighúzom a hajamon a kezem... Miután megszáradt, kb semmi haj nem jön ki, hajmosáskor is tényleg sokkal kevesebb, csak utána amíg vizes, de addig rengeteg... Ez mitől lehet? A fodrászomnak sem volt ötlete, hogy mitől lehet ez.
2016. nov. 19. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2016. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi számít rengetegnek?

Seggig érő hajam van s igen a haj egy bizonyos fokig természetesen hullik, mint pl szempilla. Morzsoló mozdulatnál 5-8szál is kiesik, ha nem piszkálja az ember rendszeresen.


Kb hány szál az ami lejön nektek?

Megesik, hogy az emberek paráznak s alaptalanul. Dobj egy képet legközelebb, hogy mennyi.

2016. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizesen meg nem mindegy hogyan fésülöd ki s lehet ott a baj. Meg sokan nem jó hajkefét hasznlnak.
2016. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4-5 centi és hátközépig érő hajam van, hidd el, hogy rengeteg jön ki.:( A fésű fejének a 2/3-a nem látszik át a rengeteg hajtól, ami kijön... Olyan 150 szál biztosan van, előtte kb 100 szál hajmosásnál, legalábbis most már, mert elkezdtem ricinusolajozni + almaecetes öblítésezni és így kb 1/3-ára csökkent a hajmosáskor kijött hajmennyiségem, ami elég rég óta átlagban 200-300 szál körül volt, ezért én is, párom is, a fodrászom és 1-2 családtagom is észrevette, hogy önmagamhoz képest ritkult a hajam... Viszont mostanra próbálom kívül belül táplálni. Vizesen úgy fésülöm ki, hogy alulról kezdem vastagabb tincsenként, hogy kibontsam a kisebb csomókat, ha végeztem, akkor fölülről lefelé átfésülöm. Kefét használok, nekem csak az a jó, viszont nagyon puha, vékony, lágy fogazatút, ami hogy ha csomó van a hajamban, akkor elfekszik, és épp hogy a csomó tetejét bontogatja, SOHA nem húz, kíméletes nagyon, direkt ezért vettem fodrászkellékesben, nem volt olcsó sem, egyszerűen imádom. Szóval tényleg próbálok mindenre odafigyelni, de tényleg amíg vizes, főleg fésülködéskor eszméletlen sok jön ki és tanácstalan vagyok, hogy miért.
2016. nov. 20. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint 4-5 centi kell még és hátközépig érő lesz a hajam, így értettem.:)
2016. nov. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!