Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5 hónap alatt nőtt a hajam...

5 hónap alatt nőtt a hajam minimum 15 cm. Ez természetes? Hajzsírosodásra ellen kérnék tippeket is.

Figyelt kérdés
Szóval 5 hónap alatt nőtt a hajam minimum 15 cm. Ez természetes? Nem szedek semmit sem. Semmi hajnövesztő dolgot. Csak hajat mosok rá a balzsam hagyom állni leöblítem és hajvég ápoló olajjal bekenem aztán megszárítom a hajam. Nincs is eltöredezve és amint megszárítottam annyira egyenes mint ha ki lett volna vasalva. Szép fénye is van és erős. Annyi hogy nagyon hullik és hamar zsírosodik. Nincs festve se. Ja és nagyon puha.

2016. nov. 23. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, mindenkinek más tempóban nő, 1-től 3 centiig teljesen normális. Vagy eddig nem ilyen volt, csak most kezdett el ilyen gyorsan nőni? Zsírosodással nem sok mindent tehetsz, esetleg rá való sampon, hajhullásre nekem pedig a Varga-csepp vált be.
2016. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok középsuliba másodikos és amióta elkezdtem a sulit 9.be. Általános iskolába nem nőtt a hajam 2 év alatt 10 cm se nagyon lassan nőtt és csúnya is volt.
2016. nov. 23. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem ilyen volt, akkor egy kicsit fura. Nem festetted vagy vasaltad régebben? Vagy esetleg táplálkozol most egészségesebben? Mindenesetre örülj neki, ha most szebb lett! :)
2016. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Leirnad, hogy milyen sampont, balzsamot es apolot hasznalsz? Koszi!
2016. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Se nem vasalom se nem festem és mindent úgy eszem ami jön. Csoki, gyors kaja, anyu főztje. Szóval nem egészségesen.
2016. nov. 24. 06:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Schwarzkopf Schauma Pro-Vitamin B5 Samponját használom.

Garnier Fructis instanst hajápólóját balzsamként és hajvégápolót meg a fodrásztól vettem valamilyen kis olajat de egy szemcseppnyi dobozba kaptam egy kicsit az volt 1000Ft.

2016. nov. 24. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm, hogy leírtad!
2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Az én hajam is elég gyorsan nő. Ha még aktuális a probléma, hajhullás ellen:

Vérvétel, hogy kiderüljön mennyi a vasad. Ha kevés, akkor Neo-Ferrofolgammát felír a háziorvos, mert úgy olcsóbb, azt beszeded, 2 órával előtte és 1 órával utána nem szabad tejes és gabonás ételt enni.

Vegyél minimum 15 mgos cink tablettát, b vitamin komplexet, és egyél minden nap egy répát az A vitaminért és szedj E vitamint is. Kérlek, ha időd engedi, írd meg a tapasztalataidat.

Én még Plantur 39 tonikot is használtam, mert attól lettek új hajszálaim, a samponjuk szárítja a fejbőrt. Bio sampont használj, Dr. Immun. Patikában, gyógynövényboltban ill. neten megrendelhető. 1250 ft/flakkon. 100%ban természetes összetevők.

Van még egy drága opció Renokin spray, sampon, balzsam csomag 18 800 Ft.

A vitaminok, és ásványianyagok a legfontosabbak és az egészséges étkezés!

Ja, és ne stresszelj! A stresszel csak a hajad fog hullani, a dlgok nem lesznek jobbak tőle.

Zsírosodásra is ajánlom a Dr. Immun sampont, mert természetes és beállítja a faggyúmirigyek működését.


Sok sikert! :)

2017. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!