Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea Professional More...

Annuska23 kérdése:

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Sötétbarna a hajam és azt írták a krémmánián hogy ilyenre nem ajánlott.

Aztán egy másik oldalon olyat is láttam, hogy kicsit vörösös hatást keltett és hogy nagyon szárít. Ez igaz? Ha ricinus olajat teszek a hajvégemre és még kókusz zsírral is bekenem azzal meg tudom akadályozni hogy kiszárítsa a hajam?

Ha több alkalommal is csinálom és kicsit világosodik, esetleg tényleg vörösösödik a hajam, aztán ha befestem egy világos színre az befogja majd?

Egyébként hanyadik alkalom után látszik az eredménye sötét hajon?



2016. dec. 4. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak akkor éri meg ezt sötétbarna hajon használni ha ombre / balayage hatást akarsz elérni. Ha az egész hajad akarod világosítani, szerintem ne ezt használd mert foltos lesz, egy sprayvel nem lehet szépen megoldani. Nem tudom hányas oxi van benne, de ha ráírták hogy barna hajon ne használd akkor biztos kevés, szóval elég sokszor kéne használnod ahhoz hogy világosabb legyen.

Nem feltétlenül lesz vörös, attól függ milyen árnyalatú a hajad. Nekem mikor a természetes sötétbarna hajam először le lett szőkítve semmi vörös nem volt benne mert alapból arany fényű volt a hajam. Az hogy befogja-e, attól függ mennyire világosra szívta le és hogy milyet akarsz rárakni. Sötét vörösre ha ráraksz egy szőkét, nem szőkére fogja befogni hanem még tovább fogja szívni világos vörösre. Szóval tudni kéne hogy mi a célod, az egész hajad akarod-e világosítani vagy csak a végeit. Szárító hatása biztos hogy van, mivel hidrogén peroxid van benne, de pár használat után biztos nem durva.

2016. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!