Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal amég...

Mit csináljak a hajammal amég megno?

Figyelt kérdés

Mindig roviden hordtam eddig a hajamat már csak azért is mert elég gondor és inkább égnek áll mint lefelé none. Most úgy dontottem hogy megnovesztem és késobb megpróbálom osszefogni, vagy valamit kitalálok de addig is nem tudom hogyan hordjam. amég meg nem no eléggé nem tudom hátra fogni, hátra fésulni sem nagyon mert eros gondor hajam van és visszaugrik, így viszont olyan mint a szénabogja. Tudna valaki segíteni? Hordjak hajráfot?

koszonom a válaszokat 22/F



2016. dec. 19. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

arra lesz, aki azt fogja mondani, hogy olyan mintha meleg lennél, de hát a szükség törvényt bont.

Viszont tapasztalataim alapján nincs olyan lány, aki ellent tudna mondani az ápolt, göndör hajnak

2016. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BulmaSwan ***** válasza:
A hajráfban szerintem nincs semmi gázos amíg fekete színűt hordassz (és nyilván indokolja a hajad, tehát hosszú/göndör) Egyenesíteni gondolom nem akarod.
2016. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!