Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajú lányok, nektek...

Fekete hajú lányok, nektek milyen színű a szemöldökötök, milyenre festitek?

Figyelt kérdés
A kozmetikusom szerint gáz a fekete szemöldök, szerintem meg igenis a fekete illik a fekete hajhoz.

2016. dec. 25. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fekete, igaz gyárilag. 😀
2016. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A kozmetikusod hülye, már bocs. Azonos hajszínhez azonos szemöldök illik. Szerintem világosabb szemöldök fekete hajjal hülyén néz ki. De az is gáz, amikor a szőke csajoknak fekete a szemöldöke.
2016. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép ízes, vékony a szemöldök,akkor nyugodtan lehet fekete az ugyanilyen színű hajhoz.

Az a végképp taszító,amikor egy gyönyörű arcot egy koromfekete bozontos szemöldök ront el.

Ha inkább az ilyen természeteset,vagy a vastagabb szemöldököt részesíted előnyben, akkor inkább sötétbarnát javaslok. Az lágyítja egy kicsit az egyébként is hangsúlyos szemöldököt.

2016. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
*íves
2016. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fekete hajhoz szinte kötelező a fekete szemöldök.

Persze egy szőke, barna lánynál gáz, de most nem róluk van szó!

2016. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sotetbarnával festik/ festem. Amugy vilagos kicsit a feketèhez az eredeti színe.:) a fekete nekem sok. Gonosznak nezek ki es a ferfiak szerint megközelíthetetlennek..
2016. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötétbarna.
2016. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint maradhatok a feketénél, köszi csajok :)
2016. dec. 25. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fekete a hajam, de fekete szemöldökk borzalmasan nézek ki... Sötétbarna nagyon sokat lágyít a vonásaimon és nem üt el.
2017. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!