Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszonylag hosszú, kissé...

Viszonylag hosszú, kissé lapocka alá érő hajamat szeretném levágatni egy picit váll felé érősre. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, jelenleg hosszú hajam van, hullámos. Szeretem ugyan, de mostanában olyan se eleje-se vége, mint egy szénakazal.. Egyszerűen hiába fésülöm, nem áll sehogy, stb. Annyit szeretek benne, hogy szép hullámos a vége.

Jövőhéten megyek fodrászhoz, szeretnék egy rövidebbet. 6 évesen volt utoljára vállig érő frizkóm, de az se állt sehogy azért, mert anyu mindig beszárította, hogy egyenes legyen, de néhány helyen hullámos maradt úgy is.

Én nem szeretem az egyenes hajat, s ha levágatom rövidre, szeretném göndöríteni (NEM hővel).

A kérdés az, hogy levágassam-e.. Szeretném, de közben kicsit "sajnálom" a hajamat.. Tudom, megnő újra, ezért mernék csak belevágni a dologba.

Szerintetek maradjak az unalmas, sehogy se álló hosszúnál, vagy próbáljak ki valami újat?

( a kérdés főleg azért született meg bennem, mert anyukám és nővérem folyamatosan próbálnak lebeszélni, mert hogy nehezen fogom tudni beállítani, meg csak a fodrász után pár nappal marad olyan, amilyen, stb)

Köszönöm, ha végiolvastad.

13/L



2017. jan. 1. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vágasd le :)) egészségesebb is lesz, meg majd úgyis visszanő.
2017. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. (:

Most már nagyon-nagyon szeretném, csak meg kell győznöm valahogy anyut.. Pedig még csak nem is extrém frizkó, és festetni se akarom. :S

2017. jan. 2. 12:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan, holnap megyek fodrászhoz.

Begöndörítjük, megnézzük, hogy áll, és ha jól, mehet a vágás. A tesitanárnőm mondott valami tartós göndörítés dolgot, arra rákérdezek majd a fodrásznál, nem lenne rossz, ha 4-5 hétig bírná.. :)

2017. jan. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!