Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet javasoltok...

Milyen krémet javasoltok száraz, berepedezett kézre?

Figyelt kérdés
Ebben a nagy hidegben mindig kiszárad a kézfejem. Hiába kentem kézkrémmel (Avon) vagy Nivea krémmel, nem használ. Láttam nagyon sok krém van, de tanácstalanul álltam előtte, hogy melyiket vegyem (az sem érdekel, ha drága, csak jó legyen!) Már be is repedezett néhol és vérzik. Egyrészt szégyellem, mert csúnya, másrészt fáj, viszket, kellemetlen. Köszönöm a tippeket!
2017. jan. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de babaolaj?
2017. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Apósomnak nagyon kényes a keze, neki ez vált be

[link]


Nekem bármilyen kézkrém jó, szerintem fontos hogy kimondottan kézkrém legyen, mert ezek sokkal sűrűbbek mint egy sima krém v testápoló.

2017. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Neutrogena egyik kék változata vált be (van valami körömápolós és sima hidratáló kézkrém is kék tubusban, már nem emlékszem, melyik volt az), a szedreset is próbáltam, de az nem jött be annyira. A lényeg, hogy tényleg rendszeresen kell használni, naponta legalább egyszer, és viselj kesztyűt kint. Nekem a munkám miatt volt kiszáradva a kezem nagyon, erre jött a téli hideg + szél, és ez szépen helyre tette.
2017. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki természetes olajokat, jojoba, sheavaj, illetve ezekből készült kézápoló balzsamot. Babaolajjal az a baj, hogy ásványi olaj az alapja, ami nem hidratál és semmi pozitív hatása nincs a bőrre.
2017. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap vettem Neutrogena sima kék kézkrémet. Már elsőre nagyon sokat javult. Este is bekentem. Még semmi nem hozta ilyen szépen helyre, mint ez a krém. És egyáltalán nincs zsíros érzet a kezemen utána.

2017. jan. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!