Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi módszereket...

Milyen házi módszereket javasoltok intim szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Kozmetikushoz nem szívesen mennék, idegenkedek a gondolttól.

2017. jan. 21. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Borotváld le. Ezt teszik a legtöbben.
2017. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is a borotválásra szavazok. Lehet venni intim gyantát bárhol, de én szerintem bele is halnék ha lent kéne gyantáznom...

Viszont ha valahol csinálnak intim szőrtelenítést ott nyilván hozzá vannak szokva annak a régiónak a látványához, csak te éreznéd furán magad, nekik ebben semmi különös. Szóval ha emiatt idegenkedsz tőle nézz utána hogy működik.

2017. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ők biztosan hozzá vannak szokva, csak én nem érzem képesnek magam rá. Ezért választanék inább otthon megvalósítható módszert. :)
2017. jan. 21. 14:13
 4/10 anonim válasza:
Cukorgyanta!
2017. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a hideggyantacsíkok használhatók ezen a területen?
2017. jan. 21. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hideg gyantával szedem a szemöldököm, meg a kis pihés "bajszom". Ami arcra van. Nem tudom, hogy lent használható-e, de végülis az arc is egy érzékeny felület. Én mindenesetre kifejezetten intim gyantát emelnék le a polcról.

mondjuk én borotválom, nem merném kipróbálni a gyantát.

2017. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A borotválással csak az a gond, hogy rövid ideig tart s mikor elkezd újra nőni szúr. Azt hiszem a hosszabban tartó hatás miatt kipróbálnám a gyantát.
2017. jan. 21. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz engem mondjuk nem zavar, lehet csak megszoktam :) Ha kipróbálod a gyantázást (azért majd számolj be hátha az én kedvem is megjön haha) és nem tudod mennyire érzékeny vagy "strapabíró" lent a bőröd először mindenképp valami gyengédebb intim gyantával próbáld szerintem. Ne sima "bármire jó" gyantával.

Pl nekem van ilyen kis gyantázó képem amit tescoban vettem, de csak kezemen lábamon használom, mert olyan gyanta patron van benne

2017. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én rendes hideggyantacsíkot használok, az intim/arcra való nagyon gyenge. négybe vágom, hogy jó legyen a mérete. viszonylag sok szőrt leszed (felülről), a többit utána leborotválom. simább így valamivel.
2017. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyantaval a teljes feluletet borzasztoan nehez es ido igenyes.Kb 3 tukor kell hozza,baromi sok turelem es kb 4 ora:).A bikini vonalat meg tudod csinalni vele meg a szemeremdombot (en is igy csinalom) a tobbi meg borotvaval letudhato.Nekem az ott novekedo szorok nem szoktak szurni.Ha gyantazasba kezdesz ugyelj ra nagyon hogy megfelelo hosszusagu legyen,feszitsd meg rendesen,szaraz legyen a borfelulet kis hintoport is hasznalhatsz es minosegi gyanta csikot vegyel,gyorsan hatarozottan rantsd le es ne kapkodd el szanj ra idot rendesen.Nem okoskodasbol irom hanem mert durva sebeket lehet vele ejteni.Nyaron olcso hideggyanta csikkal kapkodva szortelenitettem mert este utaztunk el nyaralni,nem feszitettem meg a bort rendesen es nem hogy a szort nem szedte ki de az egesz veralafutasos lett beverzett es bebarnult.Fel evig ott volt egy barnas negyzet a bikini vonalamnal nagyon gaz volt.Egyepkent a kozmetikusoktol sem kell felni,kepzeld el egy 30 eve dologozo kozmetikus hany sunát lathatott elete soran.Ok nem is a latvannyal vannak elfoglalva,sot a legtobben le is takarjak papirtorlovel ahol nem dolgoznak.Kesztyube vannak fertotlenitenek.Lehet penzbe kerul es nem magad kuzdesz meg vele de egy szaktudassal rendelkezo nem fog olyan hibakat veteni ami miatt nem tudsz majd strandra menni vagy ilyesmi,es szoros hely se fog maradni.Meg hat kevesbe is faj es idoigenyesebb.Ha attol felsz hogy szagos leszel vagy barmi,elotte kerhetsz intim torlokendot is.En ha most vissza mehetnek 2 evvel ezelottre inkabb az olcso tescos gyantacsik es a barna folt helyett egy fullos szortelenitest bevallaltam volna egy kozmetikusnal:D Remelem azert sikerul otthon ha azt valasztod:))
2022. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!