Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos a hátam! Mit tegyek?

Pattanásos a hátam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is szia!

14 éves fiu vagyok! (tinédzser korba vagyok!)

Az lenne a problémám hogy, elkezdet nagyon pattanásos lenni a hátam, és mostmár eléggé kezd csúnyulni..

Zsiros valamint ahogy mondtam tele van porussal a hátam!

eléggé nagy pattanások is vannak a hátamon és eléggé csúnya már nagyon idegesit.

Tudom tinédzser korba vagyok és ezért ilyen a hátam!(Vagyis ezis közrejátszik). Most vettem ilyen Fabulon Tini Tonikot! hátha az majd segit..

NEM AZT AKAROM HOGY TELJESEN ELTUNJON MERT TUDOM NEM FOG TELJESEN MERT TINÉDZSER KORBA VAGYOK ÉS EVVEL JÁR de azt szeretném hogy ne legyen enyire csúnya a hátam és szeretném eltüntetni a hátamrol a pattansokat!

szeretnélek titeket megkérni arra hogy segitsetek mit szedjek vagyis mit tegyek azért hogy ne legyen pattansos ennyire a hátam mert nagyon idegesit és szeretnem ha nem lenne ennyire pattanásos. mit tegyek hogy eltuntessem valamennyire? mert lassan itt a nyár és nem szeretnék ennyire pattanásos háttal kimenni a strandra vagy bárhova!

Ugye mondtam most vetten ezta tonikot, és ez segit egy picit eltuntetni a hátamrol a pattanásokat?

Eléggé zsiros a hátam gondolom ezért is ilyen..

Mit tegyek hogy ne legyen ennyire pattanásos a hátam?

Segit a tonik?

Valami tippet adjatok nekem pls!

elöre is köszi! (Nem azt mondom hogy teljesen ellegyen tünve, csak ne legyen ennyire ilyen a hátam)



2017. jan. 24. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én első körben meglátogatnám a bőrgyógyászt, aki vet rá egy pillantást. Ebben ő tud neked legjobban tanácsot adni.


Amit nekem javasoltak: szaliciles alkohol. Nem az egész bőrre kell kenni, hanem csak a pattanásokra, naponta minimum 2x. Pár hét alatt szép javulást lehet vele elérni.


Figyelj a táplálkozásra is. Igyál sok vizet, ne egyél sok cukrosat, sósat/erősen fűszereset, zsírosat, mert csak ártasz vele magadnak - és elsősorban a bőrön mutatkozik ez meg.

2017. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizony, bőrgyógyász lesz a Te embered.

Illetve egy kozmetikus. Ha rendesen van kezelve, nem marad nyoma. Vagyis ne kapard, ne nyomkod.


A tonikkal is óvatosan, ne szárítsa ki a bőrödet. Tényleg csak a pattanást kend vele, napi egyszer.

Ami szerintem még jó, a Balea pattanás elleni zseléje. DM-ben kapható. ki tubus.


Állítólag csodaszer az Akneroxid -ezt nem próbáltam.

Mielőtt elköltöd az összes zsebpénzedet kencékre, keress fel bőrgyógyászt és kozmetikust.

2017. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! :)
2017. febr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!