Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea szőkító samponnal ombre...

Balea szőkító samponnal ombre hatást is el lehet érni?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata a temékkel kapcsolatba, valóban hatásos?

Én eddig a loreal sunkiss tropical-t használtam, de csak vörösített és fényesített egy picit a hajamon, nem nagyon jött be... csak a hajam végét szeretném kiszőkíteni, ez a termék hogy használ?



2017. jan. 27. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, nem tudom mennyire fontos információ de a hajam világosbarnás-szőkés-enyhén vöröses fényű. Pontosan nem tudom meghatározni, minden ismerősöm más színt mond rá, nagyjábol hasonló: [link]
2017. jan. 27. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne elég szőkítőanyag ahhoz, hoz kivilágosítsa a hajad, inkább keress más megoldást. Egy samponról van szó, ami max kiemeli kicsit a szőkeséget, de nem fog olyan eredményt produkálni, hogy az észrevehető legyen/ ombre legyen a hajad.
2017. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 feels_so_alone válasza:
A "szőkítő sampon" nem arra van, hogy befesse a hajad, az már szőke hajúaknak van, max. picit kiemeli a szőkeséget. De samponnal nem lehet hajat festeni. *flies away*
2017. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a spray- változattal? A kérdésbe is eleve spray-t akartam írni, csak valahogy sampon lett :D
2017. jan. 28. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A spray tokeletes erre, en hasznaltam, de a Claudia Schifferest. Csodasan szokitett ahova rafujtam. Vizesen-nedvesenkell fujni es meleg levovel megszaritani.
2017. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánanézek :)
2017. jan. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!