Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj illene nekem?

Milyen haj illene nekem?

Figyelt kérdés
17/F. Meleg vagyok, a barinőm mindig azt mondja hogy helyes vagyok, de szerintem nem, stílusom emo de unom hogy vad idegen emberek szólogatnak be nekem az utcán. Szóval ha van valaki aki értelmesen tud válaszolni nekem és segíteni azt megköszönném. Sajnos ebben a mai világban nem öltözködhet úgy az ember ahogy akar...

2017. jan. 30. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igazából teljesen rajtad múlik.Ha tetszik ez a stílus akkor hord tovább és ne adj az emberek véleményére bárki bármit mond,viszont ha tényleg váltani akarsz támpont kell hogy mire.
2017. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mai hajstílushoz kéne kiindulási pont, tehát az olyan "szexibb, elegánsabb" stílus érdekelne. Szeretem ezt a stílust ami most van nekem, de nem érzem magamat vele teljesnek, ezért szeretnék mást amivel sokkal jobban nézhetnék ki. :)
2017. jan. 31. 22:17
 3/5 Eppaz02 válasza:

Én nem vagyok meleg de viszont emo vagyok. Engem is sokat baszogatnak és legfőképp a hajam miatt. Én ugy vágatom le a hajam mint Andy Black-nek van mostanság viszont ha hosszú hajat akarsz próbáld ki a Kellin Quinn féle hajat.

16/f/emo

2017. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elösször is kérd ki egy profi fodrász véleményét akiről azt gondolod jól végzi a munkáját.

Figyelembe veszi az arcformád meg az ilyeneket.


14/L

2017. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nos a helyzet hogy nincs még fodrászom, Árkádi biohairt vettem igénybe mert jó is, gyors is. Szóval jah. :) Tehát fodrászok is írhatnak nekem. :D Priviben küldök képet. :)
2017. febr. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!